تلفن:
چین امنیت نرده فلزی سازنده
Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

مشتری اول، صداقت گرا

خانه

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

چند کلمه در مورد ما
1 2 3

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

با Anping yuanhai سیم مش Hardware محصولات شرکت، آموزشی ویبولیتین در سال 2011 تاسیس شد، کارخانه در بزرگترین منطقه آسیا صنعتی از سیم mesh-- Anping شهرستان، استان هبی واقع (سلف هبی Jianghai سیم مش Hardware محصولات شرکت، آموزشی ویبولیتین است). شرکت شروع به تولید پانل فنس های جوش خورده از 2002.After بیش از ده سال از توسعه، تبدیل به یک مجموعه ای از R & D های مختلف صفحه نمایش، تولید و فروش شرکت ها، در حال حاضر بیش از 500 کارمند، ظرفیت تولید سالانه سیم مانند بیش از 30 میلیون تن، در مقیاس بزرگ صنعت شرکت های ستون فقرات صفحه نمایش است.
محصولات اصلی: حصار راه آهن، حصار جاده، مثلث خم حصار، حصار فرودگاه، حصار موقت، حصار پرچین احاطه کردن، تقویت کننده پانل مش جوش داده شده، معبار مش و سایر محصولات.
شرکت ما تا به کسب و کار طولانی مدت با نفت، معدن، ساخت و ساز، حمل و نقل و سایر واحدهای شهرداری برای حفظ یک رابطه همکاری خوب با ایالات متحده، ژاپن، روسیه، آلمان، آفریقای جنوبی، استرالیا، و غیره، مشتریان در بیش از 70 کشورها.
ما به "مشتری اول، صداقت گرا" ادامه خواهد داد اهداف، به منظور نوآوری، روحیه همکاری برد-برد به جعل جلوتر و چالش های آینده برای تبدیل شدن به رهبران صنعت با نفوذ ترین و بزرگترین عرضه کننده محصولات سیم به طور مداوم برای مشتریان داخلی و خارجی با بالاترین کیفیت محصولات و خدمات.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : YUANHAI

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 1000,000-5000,000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

با Anping yuanhai سیم مش Hardware محصولات شرکت، آموزشی ویبولیتین در سال 2011 تاسیس شد، (سلف هبی Jianghai سیم مش Hardware محصولات شرکت، آموزشی ویبولیتین است) شرکت شروع به تولید پانل فنس های جوش خورده از سال 2002.

پس از بیش از ده سال از توسعه، تبدیل به یک مجموعه ای از R & D های مختلف صفحه نمایش، تولید و فروش کار.

کارخانه در بزرگترین منطقه صنعتی آسیا از سیم mesh-- Anping شهرستان، استان هبی واقع شده است.

در سال 2014، شرکت ما همچنان به گسترش، ساختمان اداری جدید و افزایش کارگاه پوشش، خرید تجهیزات پوشش جدید.

در حال حاضر بیش از 500 کارمند، ظرفیت تولید سالانه سیم مانند بیش از 30 میلیون تن است، در مقیاس بزرگ شرکت های ستون فقرات صنعت Screen.

خدمات شرکت

1. شرایط و ضوابط برای دولتی این شرایط و ضوابط را نشان توافق نهایی و کامل از احزاب و هیچ شرایط و یا شرایط به هیچ وجه اصلاح و یا تغییر مقررات مشروحه در اینجا باید بر شرکت ما الزام آور مگر اینکه در نوشتن ساخته شده و امضا و تایید توسط یک افسر یا شخص مجاز در شرکت ما است. بدون تغییر هر یک از این شرایط، باید توسط حمل و نقل شرکت ما محصولات زیر دریافت یو پی اس اصلاح شده سفارش خرید، درخواست حمل و نقل یا به اشکال همانند شامل اصطلاحات چاپ شده و شرایط اضافی یا در تضاد با شرایطی که در اینجا. اگر هر واژه، بند یا
ارائه توسط یک دادگاه صالحه، مانند بیانیه یا برگزاری برگزار باطل اعلام خواهد اعتبار هر مدت دیگر، بند و یا ارائه شده در اینجا موجود تاثیر نمی گذارد.

2. پذیرش سفارشات - کلیه سفارشات در معرض قیمت تایید نوشته شده توسط پرسنل مجاز شرکت ما مگر اینکه در نوشتن تعیین شده به شرکت برای یک دوره مشخص از زمان. حمل و نقل کالا بدون تأیید قیمت نوشته شده می کند پذیرش از قیمت مندرج در سفارش تلقی نمی شود.

3. تعویض - شرکت ما در سمت راست، بدون اطلاع قبلی، به جای یک جایگزین برای خود محفوظ
محصول در نوع مانند، کیفیت و عملکرد. اگر خریدار یک جایگزین را قبول نمی کند، خریدار به طور خاص باید اعلام کند که هیچ جایگزینی مجاز است زمانی که خریدار درخواست یک نقل قول، اگر چنین درخواست برای نقل قول ساخته شده است، و یا اگر هیچ درخواست برای نقل قول، ساخته شده بود که از قرار دادن سفارش با شرکت ما .

4. قیمت - قیمت نقل، شامل هزینه حمل و نقل، به مدت 10 روز معتبر است مگر اینکه به عنوان تعیین
شرکت برای یک دوره خاص به موجب یک نقل قول نوشته شده یا پذیرش فروش نوشته شده صادر شده یا تأیید توسط
افسر یا سایر پرسنل مجاز از شرکت ما است. قیمت به عنوان شرکت برای یک دوره خاص تعیین شده ممکن است
توسط شرکت ما در صورت لغو ابطال در نوشتن است و به خریدار به زمان از طریق پست قبل
پذیرش کتبی از قیمت توسط شرکت ما دریافت کرده است. نقطه حمل و نقل. شرکت ما حق
لغو دستور در رویداد قیمت فروش که پایین تر از قیمت نقل توسط دولت تاسیس شده است
آئین نامه.

5. حمل و نقل - مگر در مواردی که در غیر این صورت ارائه شده، شرکت ما باید قضاوت خود را در تعیین حامل و مسیریابی استفاده کنید. در هر صورت، شرکت ما نیست باید در قبال هر گونه تاخیر یا اتهام حمل و نقل بیش از حد ناشی از انتخاب آن است.

6. بسته بندی - مگر در مواردی غیر این صورت ارائه، شرکت ما تنها با حداقل استانداردهای بسته بندی آن برای روش حمل و نقل انتخاب رعایت خواهد شد. هزینه تمام بسته بندی ویژه، بارگیری و یا پرانتز توسط خریدار درخواست خواهد شد و توسط خریدار پرداخت می شود. تمامی هزینه های بسته بندی و حمل و نقل برای تجهیزات ویژه خریدار باید برای توسط خریدار پرداخت می شود.

شرکت تیم

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd
غرب از توسعه منطقه، Anping شهرستان، استان هبی، چین
تلفن:86-318-7615090
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب امنیت نرده فلزی تامین کننده. © 2017 - 2020 securitymetalfencing.com. All Rights Reserved.